strona główna > profil
 
 

Profil

Odyseja jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu swoim Klientom indywidualnych rozwiązań biznesowych opartych o technologie informatyczne dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań.

Firma Odyseja została założona w 2000 roku. Od początku działalności dostarczała na rynek polski wysokiej jakości usługi w zakresie analizy, projektowania i wytwarzania oprogramowania, wdrażania i integracji systemów, świadczenia usług serwisowych i outsourcingowych, konsultacji i doradztwa IT. Odyseja wspomaga Klientów w realizacji ich kluczowych procesów biznesowych poprzez analizę, optymalizację i automatyzację procesów.

Od początku swego istnienia firma Odyseja bazuje na dwóch znaczących filarach. Z jednej strony jest to wiedza o rodowodzie akademickim. Odyseja nieustannie jest blisko tego co dzieje się w kręgach naukowych, gdzie powstają innowacyjne pomysły zmieniające sektor IT. Z drugiej strony tward stąpa w rzeczywistości doskonale znając praktyczne rozwiązania i możliwości.

Odyseja pomaga swoim klientom osiągnąć przewagę konkurencyjną dzięki silnie zdywersyfikowanej ofercie. Obejmuje ona produkty i usługi spacjalizowane dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, sektora energetycznego, finansów i bankowości oraz administracji publicznej.

W ciągu ostatnich lat działalności Odyseja systematycznie zwiększa swoje zyski oraz umacnia swoją pozycję dzięki nowym umowom partnerskim. Nasi Klienci mogą czuć się bezpieczni teraz i w przyszłości. Wiedzą o tym Ci, którzy nam już zaufali.

MeinlEuropean Land Group o Odsei:

"...polecamy firmę Odyseja jako kompetentnego i rzetelnego partnera w biznesie..."

Magnus d'Oldenburg
Prezes Zarządu

więcej

Zaufali nam

 
 
Copyright 2005 Odyseja Sp. z o.o. Polityka prywatności | Mapa serwisu | kontakt@odyseja.pl