strona główna
 
 

Polityka prywatności

Odyseja szanuje Państwa prywatność i rozumie Państwa potrzebę ochrony prywatnych informacji, takich jak nazwisko, numer telefonu, adres, etc., które udostępniacie firmie Odyseja.

Możecie Państwo korzystać z naszej strony bez udostępniania nam prywatnych informacji. Jednakże, jeśli chcielibyście otrzymać szczegółowe informacje na temat naszych rozwiązań lub wziąć udział w naszym programie partnerskim, możemy poprosić Państwa o udostępnienie nam informacji na temat Państwa czy Państwa firmy. Udzielenie tych informacji jest dobrowolne i nie jest konieczne by przeglądać większość zasobów naszej strony internetowej.

Odyseja wprowadził następujące zasady w celu ochrony Państwa prywatności:

Bezpieczeństwo

Odyseja czyni wszystkie niezbędne i słuszne kroki by chronić informacje, które dzielicie Państwo z nami przed ujawnieniem. Wykorzystujemy zaawansowane zabezpieczenia, aby chronić dane osobowe przed udostępnieniem ich osobom niepowołanym oraz bezprawnym ich wykorzystaniem przez osoby trzecie. Nie możemy jednak zagwarantować, biorąc pod uwagę otwarty charakter komunikacji poprzez Internet, że korespondencja pomiędzy Państwem a naszą firmą będzie całkowicie zabezpieczona przed dostępem osób trzecich.

Wybór

Istnieją miejsca w serwisie gdzie system Odyseja będzie gromadził informacje na Państwa temat np. formularz kontaktowy. Firma na stronach Internetowych komunikuję i wyjaśnia, do jakich celów służyć będą owe informacje. Macie Państwo prawo nie udostępniać tych danych, jednocześnie ciągle mając możliwość korzystania z większości informacji zawartych na naszej stronie internetowej.

Usuwanie informacji

Odyseja zapewnia odwiedzającym stronę internetową następującą możliwość zmiany lub usunięcia podanych uprzednio informacji z naszej bazy danych: należy wysłać e-mail na adres admin@odyseja.pl, nie zapominając o podaniu swego nazwiska i jasnych instrukcji dotyczących tego, co mamy zrobić.

Dalszych informacje o naszej strategii ochronnej: admin@odyseja.pl

MeinlEuropean Land Group o Odsei:

"...polecamy firmę Odyseja jako kompetentnego i rzetelnego partnera w biznesie..."

Magnus d'Oldenburg
Prezes Zarządu

więcej

Zaufali nam

 
 
Copyright 2005 Odyseja Sp. z o.o. Polityka prywatności | Mapa serwisu | kontakt@odyseja.pl